دستگیره

گروه صنعتی بهریزان در سال 1355 فعالیت خود را در زمینه ی طراحی و تولید دستگیره,دستگیره های ورودی, قفل و یراق آلات ساختمان با تأسیس کارخانه ای در اصفهان ، مهد هنر و صنعت ایران آغاز نمود. بهریزان با هدف توسعه این صنعت بر اساس ارتقاء کیفیت و نوآوری طی 40 سال, تمامی تلاش خود را با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا, کارگران ماهر, مهندسان کارآزموده, رعایت کامل قوانین و مقررات محیط زیست ، ایمنی و بهداشت حرفه ای و الزامات قانونی به کار گرفت تا محصول مورد نیاز مشتری با روش های مناسب, استفاده از منابع کار آمد و بهینه سازی مصرف انرژی در بهترین کیفیت به بازار عرضه گردد.

به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید ، همچنین انجام آزمایشات مستمر تخصصی یراق آلات در آزمایشگاه بهریزان ضامن منافع بلند مدت خریداران می باشد. جهت تحقق این امر الزامات چندین استاندارد ملی و بین المللی ایزو 9001-2008 و ایزو17025 و…در شرکت و آزمایشگاه های بهریزان استقرار یافته است.

خط تولید این شرکت شامل ماشین آلات دایکاست تحت فشار ، ماشین آلات فورج، ماشین آلات پولیش، تکنولوژی‌های پوشش دهی الکتروپلیتینگ و الکتروفورتیک ، این امکان را به وجود می‌آورد که تنوع بالایی از محصولات از لحاظ پوشش و ساختار حاصل گردد. اخیرا بازنگری در مهندسی تولید، به ما این امکان را داده که جدیدترین تکنولوزی‌های روز دنیا را به خدمت بگیریم و به میزان بسیار بالایی از حجم تولید دست یابیم.

دستگیره های درب یکی از قطعات اصلی ساختمان می باشد که در طول روز بارها و بارها مکررا از آن استفاده می شود و با اینکه شاید در نگاه اول توجه افراد را به خود جلب نکند اما یکی از اصلی ترین انتخاب هایی است که در زیباسازی ، طراحی و معماری حائز اهمیت است.
بهریزان با ارائه انواع دستگیره ها به تناسب نوع استفاده آن سعی نموده تا نظر مخاطبین خود را جلب نماید. یکی از وجه تمایزهای اصلی علاوه بر سایز دستگیره ، تنوع در رنگبندی دستگیره می باشد.
برای دربهای ساختمانها دستگیره ای که بروی درب نصب می شود تا بتوانیم از این روش در را براحتی باز و بسته کنیم را با عنوان دستگیره درب می شناسیم ، عملکرد دستگیره بسیار ساده است و اکثرا به شکل یک اهرم ثابت می باشد که بقیه بخشها بروی آن قرار میگیرد و بوسیله میله انتقال نیرو با دستگیره دوم ارتباط برقرار میکند و با یکدیگر عمل باز و بسته شدن درب انجام میشود.

دستگیره های ورودی اصولا ایستاده و بصورت ثابت از یکسو بروی دربهای ورودی نصب می شوند

بهریزان علاوه بر تولید انواع دستگیره ، تولیدکننده انواع یراق آلات ،  درکوب ، قلاب لباس ، جاپستی ، ضربه گیر در و انواع پلاک